Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
PAVEL KOVALYOV. Kvinna i blommande trädgård. Olja på duk. Monogramsignerad och daterad á tergo.
417253. PAVEL KOVALYOV. Kvinna i blommande trädgård. Olja på duk. Monogramsignerad och daterad á tergo.
72 x 82 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
72 x 82 cm.
Gomér & Andersson Linköping
877