PAVEL KOVALYOV. Kvinna i blommande trädgård. Olja på duk. Monogramsignerad och daterad á tergo.

417253. PAVEL KOVALYOV. Kvinna i blommande trädgård. Olja på duk. Monogramsignerad och daterad á tergo.

72 x 82 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 82 cm.

Antal besök: 1 024