BERNDT FRIBERG. Vas i keramik, signerad Friberg samt med ateljéhanden.

417238. BERNDT FRIBERG. Vas i keramik, signerad Friberg samt med ateljéhanden.

Vas i gråblå harpälsglasyr
Höjd 24 cm
Signerad F Friberg samt ateljéhanden.

Bruksskick.

Berndt Friberg (1899–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas i gråblå harpälsglasyr
Höjd 24 cm

Bruksskick.

Berndt Friberg (1899–1981)

Antal besök: 1 600