TEKANNA, SVAMPAR, BURKAR, BOLL, glas, Wilhelm Wagenfeld.

417194. TEKANNA, SVAMPAR, BURKAR, BOLL, glas, Wilhelm Wagenfeld.

Tekanna Wilhelm Wagenfeld Jenaer Glaswerke höjd 12,5 cm.
3 glassvampar höjd 6 till 7 cm.
Glasboll samt 2 burkar 1800/1900-tal höjd 15,5, 17 och 25 cm.

Flisa boll, litet nagg burk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flisa boll, litet nagg burk.

Antal besök: 1 572