TODDYKOPP, silver, Charles Fox II, London, England, 1839.

417175. TODDYKOPP, silver, Charles Fox II, London, England, 1839.

Handdriven kopp med ciselerad floral dekor, höjd ca 11 cm.

Ytslitage, repor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, repor, gravyr.

Antal besök: 941