YTTERFODER, 2 st, chamotte. Gunnar Nylund och Charlotte Hamilton, Rörstrand.

417147. YTTERFODER, 2 st, chamotte. Gunnar Nylund och Charlotte Hamilton, Rörstrand.

Höjd 11.5 cm.
Harlekin mönstrade. Signerade GN respektive CH.

Obetydliga glasyrbortfall. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11.5 cm.

Antal besök: 1 275