GERARD PIETER ADOLFS. Olja på duk.

417121. GERARD PIETER ADOLFS. Olja på duk.

Récolte du Riz Java Rice Harvest.Signerad. A tergo signerad Adolfs 53-55. No 229. 50x60 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 4 174