TAVLA, litografi 29/190, signerad Meijer -04 + KONSTBOK, Ludmila Pawlowska.

417111. TAVLA, litografi 29/190, signerad Meijer -04 + KONSTBOK, Ludmila Pawlowska.

Tavla, Sture Meijer (1931 - ).
Bildmått 23 x 28 cm.
Rammått 33 x 37 cm.
Bok, 33 x 33,5 cm, tryckt 1998.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 23 x 28 cm.
Rammått 33 x 37 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 233