TORVALD RYGAARD. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 1927.

41709. TORVALD RYGAARD. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 1927.

38 X 59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 X 59 cm.

Antal besök: 1 091