ARVID ÖSTRÖM. Stilleben, tussilago, olja på pannå, signerad.

417018. ARVID ÖSTRÖM. Stilleben, tussilago, olja på pannå, signerad.

Dagmått 10,0 x 13,0 cm
Falsmått 11,0 x 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 10,0 x 13,0 cm
Falsmått 11,0 x 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 864