ILONA KLARA BOMAN. "Fågelträd", olja på duk, signerad.

416995. ILONA KLARA BOMAN. "Fågelträd", olja på duk, signerad.

45 x 54 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 3 852