ARMBANDSUR, herr, Certina Automatic DS, cal 25-651, automatisk, boett av stål.

416989. ARMBANDSUR, herr, Certina Automatic DS, cal 25-651, automatisk, boett av stål.

Ref 346.825.
Boett 5801 113
Yttre diameter ca 38 mm.
Bi-directional bezel / dubbelriktad dykarring.

Slitage, repor. Ej originalarmband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ref 346.825.
Boett 5801 113
Yttre diameter ca 38 mm.

Antal besök: 2 665