FLYGEL, Malmsjö, Mignon.

FLYGEL, Malmsjö, Mignon.
416979. FLYGEL, Malmsjö, Mignon.

Stålram märkt 10554.
Bredd 143 cm
Djup 155 cm
Höjd 100 cm.

Skavmärken mindre ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stålram märkt 10554.
Bredd 143 cm
Djup 155 cm
Höjd 100 cm.

Antal besök: 4 251