KAKFAT, 5 st samt SKÅL på fot, nysilver, nickel, 1900-talets början.

416911. KAKFAT, 5 st samt SKÅL på fot, nysilver, nickel, 1900-talets början.

Skål på fot nysilver höjd ca 30 cm.
4 kakfat på fot nysilver diameter 22 till 25 cm.
1 kakfat längd 31 cm.

Gravering på större skål, metall med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kakfat längd 31 cm.

Antal besök: 1 080