HATT Leonard Peterson Hattfabrik Stockholm samt HATTASK skinn, 1900-talets första hälft.

416858. HATT Leonard Peterson Hattfabrik Stockholm samt HATTASK skinn, 1900-talets första hälft.

Inre omkrets ca 58 cm. Höjd ca 13 cm.
Hattask längd ca 35 cm.

Bruksslitage. Hattask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hattask längd ca 35 cm.

Antal besök: 1 483