KISTA och SKRIN samt NYCKLAR och LÅS, 1800-1900-tal.

41684. KISTA och SKRIN samt NYCKLAR och LÅS, 1800-1900-tal.

Höjd ca 13-24 cm.

Skador, lås saknas på skrin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13-24 cm.

Skador, lås saknas på skrin.

Antal besök: 1 075