FYRHJULING, eldriven, för barn, Dooma.

4168263. FYRHJULING, eldriven, för barn, Dooma.

Mått: 115 x 82 x 61 cm.

bruksskick, repor, slitage förekommer. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 115 x 82 x 61 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 392