FARTYGSLAMPA - SÖKARLJUS, koppar, 1940/50-tal, 110W.

416817. FARTYGSLAMPA - SÖKARLJUS, koppar, 1940/50-tal, 110W.

Elektrisk 110W, troligen från Norge.
Höjd 70 cm.
Diameter 38 cm.
Djup 37 cm.

Visst slitage men annars i bra bruksskick.
Ej funktionstestad.
Glaset helt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm.
Diameter 38 cm.
Djup 37 cm.

Ej funktionstestad.
Glaset helt.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 751