BYRÅ/SEKRETÄR, 1900 talets andra hälft.

416795. BYRÅ/SEKRETÄR, 1900 talets andra hälft.

Längd 90cm
Bredd 40cm
Höjd 110cm.

Ytslitage, märken & repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90cm
Bredd 40cm
Höjd 110cm.

Ytslitage, märken & repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 243