BERIT WOELFER, rölakan , 1950/60-tal, 195 x 130 cm.

416785. BERIT WOELFER, rölakan , 1950/60-tal, 195 x 130 cm.

Signerad BW, blå bottenfärg.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad BW, blå bottenfärg.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 081