SOFFA, Thonet, Wien 1900-talets första del.

416770. SOFFA, Thonet, Wien 1900-talets första del.

Böjträ samt rottingsits.
Längd cirka 115 cm.

Åldersrelaterat slitage.
Slitage vid armstöd, repor och slagmärken.
Förstärkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Böjträ samt rottingsits.
Längd cirka 115 cm.

Åldersrelaterat slitage.
Förstärkt.

Antal besök: 11 250