BOKHYLLA, Svensk Fur, 1900-talets andra hälft.

416737. BOKHYLLA, Svensk Fur, 1900-talets andra hälft.

Längd 80, bredd 41, höjd 191 cm.

Bruksslitage, märken samt repor, ett mindre färgbortfall. Färgskiftning på höger skåpsdörr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 232