HÖRNSKÅP, allmoge, 1700/1800-tal.

416733. HÖRNSKÅP, allmoge, 1700/1800-tal.

Längd 105, bredd 71, höjd 218 cm.

Bruksslitage, sprickor samt senare bemålad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 819