LAMPOR 4 st, delvis Magnetlampan Trivsel Belysning Ab. 1900-tal.

416711. LAMPOR 4 st, delvis Magnetlampan Trivsel Belysning Ab. 1900-tal.

2 st taklampor varav en med reflektor, omärkta, diameter ca 13 cm.
2 st lampor med magnetiskt fäste, en märkt Magnet lampan Trivsel Belysning AB. Diameter ca 13 cm.

Slitage, bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, repor.

Antal besök: 2 253