KUVERTVÄSKA, skinn, 1900-talets mitt.

416700. KUVERTVÄSKA, skinn, 1900-talets mitt.

Mått 25 x 12 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 25 x 12 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 556