Lok längd 13,5. 3 vagnar, en längd 9, två längd 12. 4 raka rälsbitar längd 28, 8 svängda rälsbitar längd 28 cm.
Slitage, fläckar. Kartong med omfattande skador.
Nyckel/nycklar finns.