SPILLKUM, 3 st samt SKÅL, flintgods, varav 1 st Gustavsberg.

416677. SPILLKUM, 3 st samt SKÅL, flintgods, varav 1 st Gustavsberg.

En märkt Gustavsberg.
Diameter spillkum 20,5, 24,5 och 26,5 cm.
Diameter skål 23 cm.

Repor, krackelyr, ett litet nagg, mindre glasyrdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

En märkt Gustavsberg.
Diameter skål 23 cm.

Antal besök: 2 538