SPILLKUM, 3 st samt SKÅL, flintgods.

416674. SPILLKUM, 3 st samt SKÅL, flintgods.

Diameter spillkum 25,5 , 27,5 och 34 cm.
Diameter skål 26 cm.

Bruksslitage, krackelyr, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter skål 26 cm.

Antal besök: 963