HALLMÖBEL, 2 delar, byrå och spegel, Tintomara, Rose-Marie Elling, Fröseke, 1900-talets senare del.

416672. HALLMÖBEL, 2 delar, byrå och spegel, Tintomara, Rose-Marie Elling, Fröseke, 1900-talets senare del.

Byrå
Längd 41 cm
Bredd 40 cm
Höjd 88 cm

Spegel
Höjd 89 cm
Bredd 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå
Längd 41 cm
Bredd 40 cm
Höjd 88 cm

Spegel
Höjd 89 cm
Bredd 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 163