STIG CARLSSON. Skulptur, chamotterad lera, signerad.

416619. STIG CARLSSON. Skulptur, chamotterad lera, signerad.

Längd 20, bredd 15, höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 850