MATBORD, "Calbuco" Design Hugo de Ruiter, Leolux. 2000-tal.

41652. MATBORD, "Calbuco" Design Hugo de Ruiter, Leolux. 2000-tal.

Längd 150, bredd 125, höjd ca 75 cm + iläggsskiva 60 cm.

Bruksslitage, repor, enstaka märken på skiva. Två stycken spärrar med skadad plastknopp (påverkar ej funktion). Funktion för att gömma iläggsskiva med problem, iläggsskiva går dock att ta loss helt. Ring för mer info.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 296