GOLVLAMPA, trä/metall, Modell 325, Vilhem Wohlert, Le Klint, 1900-talets andra hälft.

416502. GOLVLAMPA, trä/metall, Modell 325, Vilhem Wohlert, Le Klint, 1900-talets andra hälft.

Total maxhöjd 190 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total maxhöjd 190 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 544