Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
DAMSKOR, Christian Dior, 1900-talets mitt.
416447. DAMSKOR, Christian Dior, 1900-talets mitt.
Stl 39.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stl 39.
Brukslitage.
738