LASSE GÖRANSSON. Olja på duk, Ek med höstfärger, signerad.

416440. LASSE GÖRANSSON. Olja på duk, Ek med höstfärger, signerad.

Bildyta 100 x 81 cm.

Litet märke på ena sidan på duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 100 x 81 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 570