SERVISDEDLAR, bland annat Rörstrand, Gustavsberg.

416420. SERVISDEDLAR, bland annat Rörstrand, Gustavsberg.

Kryddburkar, Jie, Gantofta, Staffan Johnson.
Kannor, 2 st, "Koka", Rörstrand.
Skålar, 6 st, Turi-design.
Karotter bland annat "Fix", Rörstrand.

Bruksslitage. Handtag, upprivet.
Lock med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålar, 6 st, Turi-design.

Lock med krackelyr.

Antal besök: 805