NILS FOUGSTEDT. Spegellampett, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930.

416363. NILS FOUGSTEDT. Spegellampett, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930.

Höjd 45 cm. Två ljusarmar. Stämplad D8= 1930, Etikettmärkt Firma Svenskt Tenn.

Bruksslitage.

Nils Fougstedt (1881–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nils Fougstedt (1881–1954)

Antal besök: 3 157