RONALD BERGER. stilleben, 2 styck.

416361. RONALD BERGER. stilleben, 2 styck.

Ronald Berger (* 1943 Salzburg), olja på trä, samtida, signerad, förgylld ram. Mått ca 21 x 18 cm (ram inklusive).

Mycket gott skick, ram med spår av åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 458