Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
SOPPSLEV, tenn, John Yates, Birmingham, England, 1800-talets första hälft.
41635. SOPPSLEV, tenn, John Yates, Birmingham, England, 1800-talets första hälft.
Längd ca 33 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 33 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
823