RAKKNIVAR, 10 st, 1800/1900-tal.

416353. RAKKNIVAR, 10 st, 1800/1900-tal.

Bl.a C.V Heljestrand, J.A Hellberg samt F.W Söderén & Co. Flertal i originalaskar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 000