SOPPSLEV, tenn, John Yates, Birmingham, England, 1800-talets första hälft.

41635. SOPPSLEV, tenn, John Yates, Birmingham, England, 1800-talets första hälft.

Längd ca 33 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 33 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 044