STOLAR, 4 st. Chippendale, bonad björk 1900-talets först.

416323. STOLAR, 4 st. Chippendale, bonad björk 1900-talets först.

Stolar med klädda stoppade sitsar, ryggstödets höjd 84, sitthöjd 46 cm.

Repor samt slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt slagmärken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 603