BORDSLAMPA, Bergboms, glaserad keramik, 1970/80-tal.

416310. BORDSLAMPA, Bergboms, glaserad keramik, 1970/80-tal.

Bitossi. Höjd 43 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bitossi. Höjd 43 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 703