Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
JOHANN ADOLF KITTENDORFF. Betande boskap, akvarell, signerad och daterad 1892.
41630. JOHANN ADOLF KITTENDORFF. Betande boskap, akvarell, signerad och daterad 1892.
17 x 25 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
17 x 25 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 378