GLÖGGSERVIS, 7 delar, glas, 1900-tal.

416282. GLÖGGSERVIS, 7 delar, glas, 1900-tal.

Dekor med tomtar och granar. Kanna, 6 st glas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 907