ARMBANDSUR 3 st, automatisk samt manuella, Certina, Lemania samt Revue.

416220. ARMBANDSUR 3 st, automatisk samt manuella, Certina, Lemania samt Revue.

Certina Automatic Blue Ribbon, med datum, urtavla diameter ca 30 mm.
Lemania, manuell, urtavla diameter ca 27 mm.
Revue, urverk MSR 350, manuell, urtavla diameter ca 30 mm.

Slitage, Certina med troligen skadat verk i relation till visare. Glas med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 390