LEGO, 12 st tomma askar, 1960-tal.

4162209. LEGO, 12 st tomma askar, 1960-tal.

Tomma förpackningar, mått/st 8,5x6,5x2,5 cm.

Bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 439