BIRGER SVANTESSON, LJUNGSBRO. Skulpturer, 2 st, Helan och Halvan, signerade och daterade 82.

416215. BIRGER SVANTESSON, LJUNGSBRO. Skulpturer, 2 st, Helan och Halvan, signerade och daterade 82.

Höjd ca. 18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18 cm.

Antal besök: 1 242