SPARBÖSSOR, 33 st, 1900-tal.

SPARBÖSSOR, 33 st, 1900-tal.
4161978. SPARBÖSSOR, 33 st, 1900-tal.

33 st sparbössor från 1900-talet, höjder 5-18 cm.
Nycklar saknas.

Varierat bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Varierat bruksslitage.

Tema

Antal besök: 419