BESTICK, 48 delar i 2 st modeller, stål med skaft i bakelit, 1950/60-tal.

416146. BESTICK, 48 delar i 2 st modeller, stål med skaft i bakelit, 1950/60-tal.

Bestående av 6 st skedar, 10+6 st knivar, 10+5 st gafflar, 6+5 st kaffeksedar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 507