ARNE LINDQVIST. Olja på duk, kråkor, signerad.

416134. ARNE LINDQVIST. Olja på duk, kråkor, signerad.

1 st, olja på duk, höjd 65 cm, bredd 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 7 562