416044. YTTERFODER, 6 st. Keramik, Spanien, 1900-tal.
Ett par gallerflätade ytterfoder i vitglaserad keramik, på fyrfot
Stämplade Spain
4 stycken med storleken höjd 16, diameter 20 cm
2 stycken med storleken höjd 13, diameter 16 cm.
Stämplade Spain